21 Nisan 2019 , Pazar
01-01-1970
Elif KUZEY

Elif KUZEY

TECAVÜZ

 

 

Ben 12 yaşındayken hala bebekleriyle oynayan bir kız çocuğuydum. En sevdiğim şeyler oyun oynamak, kitap okumak ve televizyonda çizgi film izlemekti. 

12 Yaşındaydım, henüz ilk okulu yeni bitirmiştim ki bizim zamanımızda 5 yıldı.  Yani önlük giyiyordum daha... Adı üstünde çocuktum

...

Geçen gün bir mahkeme kararı açıklandı...

12 Yaşında bir kız çocuğu oyunları olan, umutları olan, yere düştüğünde dizi acıdığında, kanadığında korkan ağlayan, canı acıyan ...

2 ay boyunca bu minik kız çocuğuna tecavüz eden toplu sapıklar 12 yaşındaki kız çocuğu rıza gösterdi iddiasıyla cezalarında indirim aldılar.

Tecavüz ne kadar ilginç bir konu seks zaten hep merak edilen ve çok satan talep edilen bir durumdur. Ama seks yapmakla tecavüzü birbirinden ayıran şey iki tarafın da ortak rızasıyla gerçekleşmesidir.

Ve bizim babacan yargıçlarımız tam 7 yıl boyunca durdular durdular ve bu toplu tecavüz konusunda dediler ki 12 yaşında, henüz regl bile olmamış bu KADIN (!) kendi rızasıyla 2 ay boyunca bu 31 kişiyle beraber olmuştur.

Kendi rızasıyla... insaf ya 12 yaşındaki bir çocuğun bu derece iğrenç, korkunç ve can acıtan bir olaya rıza gösterebileceğini nasıl düşünebilirsiniz. Hadi tecavüz edenler sapıktı, şerefsizdi... Ya sizin çocuğunuz yok mu? Torununuz yok mu? yeğeniniz kuzeniniz ondan da geçtim komşunuzun da mı çocuğu yok. 12 yaşındaki bir çocuğun rızası nasıl alınır da 31 kişi 2 ay boyunca tecavüz edilir. 

Bu bir insanlık suçudur, mahkemenin 12 yaşındaki çocuğun tecavüze rızası var mıydı diye sorması başlı başına bir insanlık suçudur. 

Bu kararı verenler 7 yıl boyunca adalet bekleyen ama çıkacak hiç bir kararla çocukluğunu geri alamayacak olan bu çocuğa tecavüzün kendisinden de ağır bir suç işlemişlerdir.

Öncelikle hukuksuzluktan, sonra vicdansızlıktan muhakeme edilmeleri ve karar verme yetisine sahip olup olmadıkları değerlendirilmelidir.

Türk yargısını 12 yaşındaki bir çocuğun kendi rızasıyla tecavüze uğradığı için cezada indirim uygulama kararı nedeniyle KINIYORUM.

Yazılar olsun size...

 

 

Bu yazı toplam 13502 defa okunmuştur

 

Allah korkusu kalmadı

ersin karakoc

hiç kimsede Allah korkusu kalmadı. İşin garibi en çok Allah adı ananların zamanında oldu bu olay...

08 Ekim 2010 Cuma 19:40

Yazık

faruk aslancan

söylenecek o kadar çok şey var ama nerden başlar insan bilmiorum...31 insan 12 yaşında bir kız ve 2 ay boyunca süren sex zorbalığı,12 yaşında kız 31 tane insana ne kadar rıza gösterebilir uyumayın ayıptır.

05 Ekim 2010 Salı 10:37

asmak lazım

avni tozar

topluma örnek ceza verilmeli onların bacısına yapsalar ne yaparlar

05 Ekim 2010 Salı 07:27

 

MAKALEYE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU