23 Ocak 2019 , Çarşamba
15-11-2017 16:54 Kategori: Spor

MİY YÖNETİMİNDEN VALİ SU’YA ZİYARET

MİY YÖNETİMİNDEN VALİ SU’YA ZİYARET
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Hafta sonu yapılan 44. Genel Kurul’da Mersin İdmanyurdu Başkanlığına seçilen Hamit İzol ve Yönetimi, Mersin Valisi Ali İhsan Su’yu makamında ziyaret etti. "

Mersin İdmanyurdu Başkanı Hamit İzol ve Yönetim Kurulu, Mersin Valisi Ali İhsan Su’yu ziyaret etti. Kulübün mali yapısı ile ilgili Vali Su’yu bilgilendiren Başkan Hamit İzol, çok zorlu bir süreçte göreve geldiklerini ancak tüm kentin desteğini arkalarına aldıklarını belirterek, “Mersin’in en büyük marka değeri olan Mersin İdmanyurdu’nun mevcut durumu malesef çok iç açıcı değil. Ancak bu süreçte görev almaktan kaçınmadık ve taşın altına gövdemizi yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte koyduk. Çıktığımız bu zorlu yolda taraftarından basınına, işadamlarından kurum ve kuruluşlara kadar herkesin desteğini görmek bizi gelecek adına umutlandırdı. Öncelikli hedefimiz puan silme cezası adına kulübümüze gelen dosyaları temizlemek. Bu doğrultuda yönetimimle birlikte çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. İnanıyorum ki bu dosyaları temizlediğimiz takdirde kulübümüz ligde kalacak ve gelecek sene daha iyi bir yapılanma ile eski günlerimize döneceğiz” dedi. 

Vali Ali İhsan Su da yeni görevlerinde Başkan Hamit İzol ve Yönetimine başarı temennisinde bulunarak, “Sizlerin de söylediği gibi çok sıkıntılı bir süreçte görev aldınız. Ancak bu yükü sadece sizlere yüklemek olmaz. Topyekün bir eylem planı ile takımın borçlarını minimum indirmek ve borçları temizlemek Mersin’de yaşayan herkesin görevi. Sizlere yeni görevinizde başarı diliyor ve tüm kentin Mersin İdmanyurdu ortak paydasında birleşmeye davet ediyorum” şeklinde konuştu.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Spor HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU