22 Nisan 2019 , Pazartesi
16-05-2018 14:32 Kategori: Spor

Beşiktaş, Can Dostlarını Unutmuyor

Beşiktaş, Can Dostlarını Unutmuyor
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Beşiktaş Belediyesi, can dostlarını bu sene de unutmuyor, her yıl geleneksel olarak düzenlenen‘’Can Dostlarımız İçin El Ele’’ etkinliği20 Mayıs Pazar günü Etiler Sanatçılar Parkı’nda gerçekleşecek."

Her köpekli katılım için sahipsiz canlara 5 kg mama bağışı yapılacak. Ayrıca çeşitli konserler ve yarışmalarla katılımcılar doyasıya eğlenecek.

Beşiktaş Belediyesi Can Dostlarını Unutmadı!

Beşiktaş Belediyesi ve Farmina Pet Foods iş birliğiyle gerçekleşecek olan "Can Dostlarımız İçin El Ele" etkinliği için geri sayım başladı. Can Dostlarımız İçin El Ele etkinliğinde; sahibiyle katılan her köpek için sahipsiz canlara 5 kg mama bağışı yapılacak. Birçok dernek ve barınağın stantlarının yer alacağı etkinlikte; eğlenceli yarışmalar, konserler, söyleşiler, bilgilendirme sohbetleri ve çekilişler yapılacak, sürpriz hediyeler dağıtılacak. Ayrıca müzisyen Sinan Güleryüz sevilen parçalarını gönül dostları için seslendirecek. Veteriner hekim- solist Nilay Tezsay da etkinlikte hayvanseverlerle birlikte olacak. Alanında uzman veteriner hekimler de katılımcılara çeşitli konularda bilgi verecek. 20 Mayıs Pazar günü Etiler Sanatçılar Parkı’nda gerçekleşecek olan etkinliğe Beşiktaş Belediyesi Başkan Vekili Tahir Doğaç da katılacak.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Spor HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU