23 Ocak 2019 , Çarşamba
26-11-2017 14:55 Kategori: Spor

Balık Tutmak Artık Daha Keyifli

Balık Tutmak Artık Daha Keyifli
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Olta bir balıkçının olmazsa olmaz aletidir. Balıkçıların da sıkça kullandığı oltaları normal kişiler de balık tutmak için kullanabilir."

Olta kullanmak herhangi bir beceri veya bilgi istemez. İsteyen herkes olta kullanmayı öğrenebildiği gibi olta ile balık ta tutabilir. Birbirinden çeşitli yeni oltalar üretilerek her yıl yeni özellikleri ile birlikte piyasaya çıkmaktadır. Peki olta fiyatları ne kadar?

Aslında her bütçeye uyan olta fiyatları sayesinde herkes olta sahibi olabiliyor. Yani 50 Türk lirasına da 500 Türk lirasına da olta bulabilmek mümkün. Birbirinden çeşitli özellikleri bulunan bu oltaların arasındaki özellik farkları ise olta fiyatları konusunda belirleyici oluyor.

Uzunluk, kısalık, kalınlık, incelik, misina boyu, çevirme hızı, dayanıklılık gibi bir çok özelliği bulunan bu balıkçı alet edavatlarının arasından en iyi olta fiyatından da anlaşılacağı gibi en pahalı olan oluyor. Çünkü üst seviye balıkları bile rahatlıkla tutabileceğiniz ve zorlanmadan bir balığı çekebilme özelliklerine sahip olan sağlam olta setleri ile siz de bir balıkçı ruhuyla balıklar tutmaya başlayabilirsiniz. Tüm olta mağazalarında bulunan bu ürünleri mağazalarda da test edebilirsiniz. Yeni sezona yeni olta takımı ile girmek isterseniz https://www.avbaliksepeti.com/kategori/olta-makineleri#labels=9-2 internet sitemizdeki modelleri inceleyebilirsinizHABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Spor HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU