13 Aralık 2018 , Perşembe
23-02-2018 14:33 Kategori: Spor

Bağcılar Dünya Şampiyonları Bağcılar Dünyagöz’e Emanet

Bağcılar Dünya Şampiyonları Bağcılar Dünyagöz’e Emanet
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Dünyagöz Bağcılar’da, Bağcılar Belediyesi Engelli Spor Kulübü adına mücadele eden, aralarında Dünya 2.’si, Avrupa 3.’sü ve Rio Paralimpik Olimpiyatlarında ülkemizi temsil eden atletlerin yanı sıra..."

Süper ligde mücadele eden tekerlekli sandalyeli basket takımının da bulunduğu sporcularının detaylı göz muayeneleri ücretsiz olarak gerçekleştirildi.

Kurulduğu günden bu yana, Bağcılar ve çevre bölge halkının göz sağlığı konusundaki problemlerine uzman hekimleri, gelişmiş tedavi ve teşhis yöntemleri ile gözün her branşında eksiksiz çözümler sunan Dünyagöz Bağcılar’da, Bağcılar Belediyesi Engelli Spor Kulübü sporcularının detaylı göz muayeneleri ücretsiz olarak gerçekleştirildi.

Dünyagöz Bağcılar’da gerçekleştirilen göz taramalarının ardından açıklamada bulunan Hastane Müdürü Reyhan Uçal, “Dünyagöz Hastaneler Grubu olarak sosyal sorumluluk kapsamında yeni bir etkinliğe daha ev sahipliği yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz.Bildiğiniz gibi sporda el-göz koordinasyonu büyük önem taşıyor. Özellikle sporcularda, temas sebebiyle oluşan göz travmaları daha sıklıkla gözleniyor. Ufak dahi olsa, travmalar sebebiyle oluşan olumsuz etkiler, gözün farklı bölgelerinde ciddi problemler oluşmasına yol açabiliyor. Gözün en dış yüzeyinden, arka tabakalarına kadar pek çok bölümünde bu sebeple ciddi görme kayıplarına varabilecek sorunların oluşması mümkün. Bu bağlamda bugün, aralarında olimpiyatlarda boy göstermiş sporcuların bulunduğu ve hepsi birbirinden değerli Bağcılar Belediyesi Engelli Spor Kulübü’nün profesyonel sporcularının göz muayenelerini gerçekleştirdik. Bu gibi sosyal sorumluluk projelerimize, önümüzdeki dönemlerde de devam edeceğiz” şeklinde konuştu.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Spor HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU