26 Mayıs 2018 , Cumartesi
17-06-2017 09:49 Kategori: Güncel

MTOSB Yönetimi Görev Dağılımını Yaptı

MTOSB Yönetimi Görev Dağılımını Yaptı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Geçtiğimiz günlerde 13. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştiren Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’nde yönetim kurulu görev dağılımını gerçekleştirdi. "

Genel Kurul sonrasında yapılan ilk Müteşebbis Heyet toplantısında Yönetim, Denetim kurulu üyeleri ve OSBÜK Temsilcileri oy birliği ile belirlendi. İlk Yönetim Kurulu toplantısında yönetim içindeki görevleri, Müteşebbis Heyet Başkan Vekili MESİAD’ı temsil eden Ali Can, Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hasan Tufan Ballı, Yönetim Kurulu Üyeleri Orhan Kahveci, Muhammet Kürşat Haddat, Halit Altun, Denetim Kurulu Üyeleri Yılmaz Akyüz, Hasan Yıldırım, Müteşebbis Heyet Üyesi Veysel Memiş olarak belirlendi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli, ‘Genç ve dinamik bir ekip ile yola çıktık. Mersin’e yeni sanayi alanları açabilmek, önemli sanayi yatırımlarını kentimize çekebilmek, sanayicilerimizin ufkunu açacak yurtdışı fuar organizasyonları düzenlemek, sanayicilerimizin üretim hatlarının susmaması adına gerekli alt yapı çalışmalarını yapabilmek için var gücümüzle çalışacağız’ dedi.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU