21 Nisan 2019 , Pazar
24-05-2018 11:26 Kategori: Magazin

Ömer, Filiz'i Tehdit Ediyor!

Ömer, Filiz'i Tehdit Ediyor!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Fox Tv'de yayınlanan Bizim Hikaye dizisi yeni bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. "

Başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan'in yer aldığı, MED Yapım'ın yapımcılığını yaptığı, Serdar Gözelekli'nin yönetmenliğini üstlendiği, Banu Kiremitçi Bozkurt, Ebru Kocaoğlu ve Verda Pars'ın senaryosunu yazdığı Bizim Hikaye dizisi yeni bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Bizim Hikaye'de bu hafta; Annelerini kaybeden Elibollar’ın evinde kara bulutlar gezmektedir. Çocuklar annelerinin yasını tutarken Filiz de güçlü kalıp aileyi ayakta tutmak zorundadır. Karısının ölümünü kabullenemeyen Fikri ise yine ailesinden uzaklaşmıştır. Şükran’ın eşyalarının arasından çıkan bir anahtarı bulan Fikri, elmasların peşine düşer. Ömer de Fikri’yi takip edip elmasları bulmaya kararlıdır. Elmaslar ailenin başına yine bela olacak gibidir.

Tufan, Zeynep’in velayetini almaya çalışan Ömer’in aslında nasıl bir adam olduğunu öğrenmenin peşindedir. Barış’ın yardımıyla Ömer’in çevirdiği bazı karanlık işleri ortaya çıkarmaya başlar. Ömer için çember daralmaktadır ve bu durum herkesi etkileyecektir. Minibolların Ayşe’nin yardımıyla düzenledikleri bir sürpriz, herkes için moral kaynağı olacaktır. Bu sürpriz ayrıca Şükran’ın ölümünden kendini sorumlu hisseden Şeyma için bir fırsattır. Şeyma, Aysel’in yardımıyla Fikri’nin gözüne girme niyetindedir.

Barış bir yandan Ömer’le uğraşırken bir yandan da Filiz’e destek olmak için elinden geleni yapar. Tüm zorluklara rağmen dik durmaya çalışan Filiz ise bir sorunu atlatamadan başka bir sorunla karşı karşıya kalmak üzeredir...

Bizim Hikaye yeni bölümü ile bu akşam saat 20:00'de Fox Tv'de

Haber Videosu
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Magazin HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU