20 Şubat 2019 , Çarşamba
29-01-2018 12:29 Kategori: Magazin

Gülsüm'ün Sırrı Ortaya Çıkıyor!

Gülsüm'ün Sırrı Ortaya Çıkıyor!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Kanal D'nin sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk yeni bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor."

Başrollerinde Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol'un yer aldığı Siyah Beyaz Aşk 15. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Siyah Beyaz Aşk'ın yeni bölümünde; Namık Emirhan ile İdil’in düğününde korkunç bir olay yaşanır. Namık Emirhan, tüm konukların karşısına çıkmadan önce silahla vurulur. Bu olay herkesi büyük bir şaşkınlığa uğratırken, Namık Emirhan hayat mücadelesi vermeye başlar. Olayın perde arkasında kimin olduğu merak edilir ve oklar Yeter’e çevrilir. Yeter ile kızı Gülsüm’ün, herkesle birlikte yaşaması İdil’i rahatsız ediyordu. Namık ile evlenme kararı aldıktan sonra onların evden gitmesini talep eden İdil’e karşı Yeter direnmeye çalışsa da Namık’ın da kararı bu yönde olmuştu. Bunu kabullenemeyen Yeter, intikam yemini etmiş ve herkesi pişman etmeye karar vermişti.

Ferhat ile Aslı, düğün gecesi aralarındaki mesafeyi azaltmışlardı. Ferhat’ın ilk defa Aslı’yı sevdiğini itiraf etmesi, ikili için yeni bir yolun kapılarını aralar. Ailenin yaşadığı tüm olaylar ikilinin ilişkisini bozmasa da Gülsüm’ün sakladığı sırrın ortaya çıkması, Ferhat’ı deliye döndürür. Gülsüm’ün çocuk doğurduğunu ve Abidin’in bebeği sanılan Kamil’in, Gülsüm’ün çocuğu olduğunun açığa çıkması tüm dengeleri bozar. Ferhat, önemli bir sınav verir ve kız kardeşi Gülsüm’e karşı acımasız olacaktır. Tüm bu süreçte Aslı’nın da her şeyden haberdar olduğunu ve doğumu onun gerçekleştirdiğini öğrenen Ferhat, yeni kararlar alacaktır. 
Siyah Beyaz Aşk yeni bölümü ile bu akşam saat 20:00'de Kanal D'de.

Haber Videosu
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Magazin HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU