20 Şubat 2019 , Çarşamba
01-06-2018 13:20 Kategori: Magazin

Gökhan Kırdar Konseri

Gökhan Kırdar Konseri
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Türk müziğinin deneyimli ismi Gökhan Kırdar, Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde biofrekans müzik performansı ile sevenleriyle buluştu."

 “Yerine Sevemem”, “Üstüme Basıp Geçme”, “Yağmur” gibi unutulmayan şarkılarıyla coşan ve salonu alkışa boğan izleyiciler konserin son bölümündeki “OQ Show"un Healing seansı olan müzikle meditasyon bölümünde iç dünyalarına yolculuğa çıktılar. Gökhan Kırdar’ın rezonans ve frekans müzikleriyle yaptığı bu meditatif seans ile izleyiciler farklı bir deneyim yaşadı. Geçtiğimiz günlerde akciğerleriyle ilgili geçirdiği rahatsızlığın sahneye çıkmasına engel olmadığını belirten Kırdar, sevenlerinden aldığı pozitif enerji ve dileklerle artık gayet iyi olduğunun müjdesini verdi ve tüm ısrarlara rağmen böyle bir iyileşme konserini iptal etmediği için çok mutlu olduğunu gösteri sırasında söyledi.

Çağdaş Türk müziğinin deneyimli ismi Gökhan Kırdar müzik, dans, video sanatlarını meditasyon diliyle bir araya getirdiği sahne performansı ile sevenlerine benzersiz deneyim yaşattı. Atlantis Yapım iş birliğiyle "Vestel Gururla Yerli Konserleri" kapsamında gerçekleştirilen gösteri Türkiye dahil olmak üzere Avrupa, Amerika, Asya, Afrika ve Avustralya'yı kapsayan "OQ Show" dünya turnesinin ilk konseri oldu.

Üç bölümden oluşan gösterinin ilk bölümünde sanatçının yeni ve unutulmaz sözlü eserlerinden oluşan "Aşkla Düşleyiş" kataloğu, ikinci bölümünde film ve dizilere hayat veren eserlerini de barındıran yeni "Sound Trax" kataloğu ve son bölümünde de yeni "SkyGen" kataloğundan seçilmiş iyileştiren biofrekans müziklerle meditatif bir grup seans gerçekleştirildi.

Kırdar gösterinin başında yaptığı konuşmada “OQ Show" Healing ile esas hedefimiz izleyicilerimizin kalplerine ve ruhuna dokunmak. Sahip olduğumuz frekanslar ile aramızda bir enerji bağı ve akışı oluşturmak. Yaradılışın enerjisi ve potansiyelini birlikte keşfetmek” dedi.

Yoğun ilgi ve beğeniyle karşılanan “OQ Show"da Kırdar’ı yakın çevresi ve arkadaşları da yalnız bırakmadı. Sevilen sanatçılar Ayşegül Aldinç ve Pamela Spence de dinleyiciler arasında yerini aldı. Gökhan Kırdar’ın şarkılarına eşlik eden Beyhan Murphy koreografileri ile ışık, sis ambiansı seyircileri gösterinin içine daha da çekti.

Gökhan Kırdar’dan Biofrekans Müzik Deneyimi

Sevilen sanatçı Gökhan Kırdar, "OQ" artist markasıyla uluslararası “SkyGen Biofrekans Müzikle İyileşme Projesi” adı altında çalışmalar yapıyor. Biofrekans müzikle iyileşme yöntem ve teknikleriyle hem fiziksel hem de ruhsal anlamda kişilerde iyileşme sağlandığını belirten Kırdar, “Skygen ile bedenimizdeki enerji merkezleri bize en iyi hizmet ettikleri titreşimlere uyumlanıyor. Böylece ruhsal ve bedensel hastalıklar ile korkularımızdan arınıyoruz. Organlarımız anne karnından itibaren çeşitli frekanslar ile zaman içinde bozuluyor. Özgün Skygen biofrekans yöntemlerimle organları tarıyor, hastalıkları tespit edebiliyor ve onarıyoruz. Tabii ki, henüz daha hastalanmadan Skygen yöntemlerini uygulamaya başlamak daha önemli. İnsanların yaşadıkları hayatlar onları strese sokarak, sağlıksız ortamlarda yaşamaya zorlayarak, doğadan uzaklaştırarak hastalandırıyor ama SkyGen aracılığıyla kendilerine sunduğum bilim ve sanatsal bilgiyle insanlar kendi öz enerjilerini kullanmaya başlıyorlar. SkyGen’in hedefi hastalanmadan yaşamayı seçen, kendi özlerindeki enerjinin değerini bilerek yaşamayı benimseyen tüm insanları aramıza davet etmek” diye konuştu.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Magazin HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU