20 Şubat 2019 , Çarşamba
21-07-2018 13:36 Kategori: Magazin

En favori yaz dizisi 4N1K İlk Aşk!

En favori yaz dizisi 4N1K İlk Aşk!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Kadınların ve erkeklerin tutkulu ve bilgili oldukları konularda birbirlerine yardım etmek, hayatın her alanına dair soru sormak ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiği topluluk platformu KizlarSoruyor üyelerine “Hikayesi ve oyunculuklarıyla yazı renklendiren dizilerden senin favorin hangisi?” sorusunu yönlendirdi."

Binlerce kişinin katıldığı ankette kitabı ve filmiyle izleyenleri büyüleyen FOX TV’nin iddialı yapımı “4N1K İlk Aşk”, oyların yüzde 51’ini alarak açık ara farkla yazın en heyecan yaratan favori dizisi seçildi.

Ankette Star TV’de yayınlanan Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrollerini paylaştığı “Erkenci Kuş” oyların yüzde 30’unu alarak ikinci, Alina Boz ve Alp Navruz’un yer aldığı TRT 1’in ‘Elimi Bırakma’ dizisi yüzde 10 oy alarak üçüncü oldu. Show TV’nin dizilerinden “Darısı Başımıza” ise oyların yüzde 9’unu alarak dördüncü oldu.

Ankette kadın - erkek dağılımında da sonuç değişmedi. Kadınların yüzde 47’si, erkeklerin ise yüzde 55’i ‘4N1K İlk Aşk’ dizisini seçti.

KizlarSoruyor hakkında:

Kadınların ve erkeklerin tutkulu ve bilgili oldukları konularda birbirlerine yardım etmek, hayatın her alanına dair soru sormak ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiği topluluk platformu KizlarSoruyor yine aynı ekip tarafından ABD'de kurulan GirlsAskGuys platformunun Türkçe versiyonudur. Platformda kadın ve erkeklerin birbirilerine yönlendirdikleri soru/görüş bölümlerinin yanı sıra aşk ilişkilerinden alışverişe, sağlıktan güzelliğe pek çok konuda zengin içerikler ve anketler üyelerin katılımıyla hazırlanıyor. Sitede ayrıca ünlü isimlerin KizlarSoruyor üyelerinin sorularını yanıtladığı özel röportajlar ve canlı yayınlar yer alıyor.

  • KizlarSoruyor’un aylık 17 milyon tekil ziyaretçisi, 70 milyon sayfa gösterimi bulunuyor.
  • Kullanıcılar günde 200 bin paylaşım yapıyor.
  • KizlarSoruyor’un %78’i Y Kuşağı.
  • KizlarSoruyor’un %55’i Kadın, %45’i Erkek.


HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Magazin HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU