20 Şubat 2019 , Çarşamba
31-05-2018 09:09 Kategori: Magazin

Cevdet ve Ailesi Şimdi Ne Yapacak?

Cevdet ve Ailesi Şimdi Ne Yapacak?
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Kanal D'nin büyük beğeni alan dizisi Vatanım Sensin yeni bölümü ile bu akşam ekranlara gelmeye hazırlanıyor."

Başrollerinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'ın yer aldığı yayınlandığı ilk günden itibaren büyük beğeni alan "Vatanım Sensin" dizisi 58. bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

58. bölümü ile ekranlara gelecek olan dizide; Aleksi'nin ölüm haberi ile yıkılan Filipos, Cevdet'in oyununu fark eder. Artık Cevdet ve ailesi için bir ölüm kalım savaşı başlamıştır.

Yunan ordusu İzmir'de patlayan bombalarla sarsılmış, artık Cevdet ve ailesi için bir ölüm kalım savaşı başlamıştır. Cevdet, kızlarını İzmir'den çıkarabilmek için Azize'yle beraber çabalarken bir yandan da yeni aldığı bir haberle vazifesinin tamamlanmadığını öğrenir.

Oğlunun ölüm haberiyle deliye dönen Filipos hem duraksayan Yunan ordusunu büyük bir öfkeyle harekete geçirmiş hem de Azize ve kızları İzmir'de köşeye kıstırmıştır. Cevdet, Mustafa Kemal'in emriyle giriştiği Şafak Harekatı planının selameti için elini çabuk tutmak zorundadır. Ancak bu kez Filipos'un elinden kaçması kolay olmayacaktır. Dahası Filipos, Cevdet'e karşı kullanabileceği en önemli kozu ele geçirmiştir.

Vatanım Sensin heyecan dolu yeni bölümü ile bu akşam saat 20.00'de Kanal D'de!

Haber Videosu
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Magazin HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU