18 Şubat 2019 , Pazartesi
10-02-2018 11:03 Kategori: Magazin

Bella ve Kamil Kaçırılıyor!

Bella ve Kamil Kaçırılıyor!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Show TV'nin romantik komedi dizisi Yeni Gelin yeni bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor."

Başrollerinde Jessica May ve Tolga Mendi'nin yanı sıra Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Dağhan Külegeç, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Şilan Makal, Bahar Süer, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık'ın yer aldığı yönetmenliğini ve senaryosunu Ersoy Güler'in üstlendiği "Yeni Gelin" yeni bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Yeni Gelin'in 36. bölümündeBella ve Kamil, Boran’ın adamları tarafından kaçırılmıştır. Boran’ın adamları; Bella’yı Şirin, Kamil’i de sevgilisi zannettiği için önce Kamil’den kurtulmayı planlarlar. Kamil’i öldüreceklerdir. Bozok’larınsa bundan haberi yoktur. Bella ve Kamil’i Portekiz yolunda bilmekte, Şirin’in kaçırıldığını sanıp her yerde Şirin’i aramaktadırlar. Ki bu sırada yanlış anlama silsilesine bir halka daha eklenir. Konak halkı, Kalender’in de kaçırıldığını sanarlar.

Kalender’in oğulları ve kardeşleri bunun üzerine operasyona karar verirler. Baran ve Bozok’lar büyük hazırlıklarla operasyona başlarlar. Fakat Baran, bastıkları mekanda Boran’ı değil, onun kardeşini bulunca yanlış anlama silsilesine nerdeyse en büyük halka eklenir. Baran, başını kurtaramayacağı bir belaya sokmuştur.

Şirin’in konağa dönüşüyle taşlar bir bir yerine oturmuş; Bella ve Kamil’in Boran’ın elinde esir olduğu öğrenilmiştir. Bunun üzerine Bozok’lar; Kalender Ağa öncülüğünde en büyük operasyonlarına girişirler. Bozok’lar için artık ölmek var, dönmek yoktur. Bozok’lar Boran’ın mekanına baskın yaptığında kimsenin aklına gelmeyen olur. Silahlar patladığında herşey için artık çok geçtir.

Yeni Gelin yeni bölümü ile bu akşam saat 20.00'de Show Tv'de. 

Haber Videosu
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Magazin HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU