17 Temmuz 2018 , Salı
05-08-2017 10:02 Kategori: Magazin

Alişan'dan Çarpıcı Açıklamalar

Alişan'dan Çarpıcı Açıklamalar
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"7. Büyük Ankara Festivali’nde sahne alan Alişan son dönemde gündemde olan konulara ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu."

7. Büyük Ankara Festivali’nde 4’üncü gününde sahne alan Alişan, sahneyeçıkmadan önce kendisine sorulan soruları yanıtlayan Alişan, “Yaptığım açıklamalar sonrasında üzerime çok gelindiğini düşünüyorum. Sosyal medyada yapılan yorumlar veya hakaretler inanın hiç umurumda değil” dedi.

“HUKUKSAL SÜRECİ BAŞLATTIM”

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 7. Büyük Ankara Festivali’nde dün gerçekleşen dev konser öncesinde soruları yanıtlayan Alişan, “Hakaret boyutunda olan ithamlarla ilgili hukuksal süreci zaten başlattım. Sosyal medyada yapılan yorumlar veya hakaretler inanın hiç umurumda değil” diye konuştu.

“DEĞİŞEN TEK ŞEY NİŞAN YÜZÜĞÜ”

3 yıl aradan sonra yeniden aynı festivalde Ankaralılarla birlikte olmanın gurur verici olduğunu ifade eden Alişan konserin başında ise “3 yıl sonra bende değişen tek şey nişan yüzüğü oldu. Burada bekar olan herkese de hayırlı bir kısmet diliyorum” diyerek Ankaralılardan büyük alkış toplamayı başardı.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Magazin HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU