23 Ocak 2019 , Çarşamba
25-05-2018 10:21 Kategori: Magazin

Abdülhamit Hainin Peşinde!

Abdülhamit Hainin Peşinde!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"TRT 1'in beğenilen dizisi Payitaht "Abdülhamid" yeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor."

Başrollerinde Bülent İnal, Özlem Conker,Selen Öztürk, Akın Akınözü, Ezgi Eyüboğlu, Hakan Boyav, Saygın Soysal ve Umut Kurt'un yer aldığı  yönetmenliğini Serdar Akar'ın, senaristliğini Uğur Uzunok ve Osman Bodur'un yaptığı tarihi dizi Payitaht Abdülhamid yeni bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Payitaht "Abdülhamid" 52. bölümünde; Abdülhamid kendisine ve devletine ihanet eden Paşa’nın kim olduğunu çözmeye çalışmaktadır… Bunun için Mahmud Paşa ile birlikte bir plan kurar. Öte yandan Parvus bütün hanedanı yok edecek planının sonuna yaklaşmıştır artık. Bu korkunç planına sadece Sabahattin’i değil, Abdülhamid’in ağabeyi Murad’ı da ortak eder.

Abdülhamid, Naime’nin Hatice ve Kemalettin’i mahvetmek için yalan söylediğini anlamıştır. Abdülhamid bu ağır iftiranın faturasını sadece Naime’ye değil, kızını savunmaya mecbur kalan Bidar Sultan’a da keser… Artık Abdülhamid ve Bidar arasında hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Mehmet Selim ise, Handan’ın başka bir kadının bebeğini alacağından bihaber, heyecanla bebeğinin doğumunu beklemektedir. Payitaht sokaklarındaki çetelere nefes aldırmayan Fehim Paşa’ya, İrena üzerinden büyük bir tuzak kurulmaktadır.  Abdülhamid kurduğu plan sonunda, istediği ipucunu yakalar… Şüphelendiği Paşa’nın izini sürer ve tam da Mason Toplantısı sırasında askerleriyle mekâna baskın yapar… Abdülhamid’i burada büyük bir sürpriz beklemektedir.

Payitaht Abdülhamid yeni bölümü ile bu akşam saat 20.00'de TRT1'de.

Haber Videosu
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Magazin HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU