13 Aralık 2018 , Perşembe
23-02-2018 14:41 Kategori: Magazin

Radyo Trafik Marmara'da

 Radyo Trafik Marmara'da
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Radyo Trafik Marmara stüdyolarında, deneyimli program yapımcısı Emel Yalçın’ın sunduğu “Ünlüler Trafikte” programının konuğu oldu. "

Programda öne çıkan başlıklar şöyle;

“Lady Gaga’dan Esinlenmedim”

“Ben Lady Gaga’nın albümünün kapağını görmemiştim. Bence aynısı da değil. Ben bir anda arkamı döndüğümde fotoğrafçının çektiği bir kareyi kapak yaptık. Dünyada ilk şapka takan insan Lady Gaga değil. Ondan esinlenmedim. Lady Gaga’ya bayılırım ama ben kim albüm kapağında ne yaptı diye takip eden biri değilim. Buna ayıracak vaktim yok ve bunu bilmiyorum diye cahil de değilim. Ben dedim ki; ‘bir müzisyen daha çok konserlerini izler,performanslarına ilgi gösterir.’ Sen müzisyen misin dediler. Ben sekiz yaşımdan beri nota biliyorum, keman ve piyano çalıyorum. Yaptığım bir sürü şey var, operadan mezunum. Bilmeyenler için söylüyorum. Bunlara sadece gülüyorum. Klipte de bir esinlenme durumu yok.”

“Kadın Müthiş ve Kusursuz Görünmeli Düşüncesine Karşıyım”

“Her insan kendini mutlaka beğenir. Ben kadın mutlaka müthiş ve kusursuz görünmeli düşüncesine karşıyım. Tabiki hepimiz güzel görünmeye dikkat ediyoruz, biraz da buna mecburuz. Aslında belki bütün kadınları bıraksanız çok başka görünmek isteyecekler. O yüzden ben kadınlar kusursuz görünmeli düşüncesine karşıyım. Nabız 180 klibinde de bu karşıtlığımı göstermiş oldum. O klipte beni bir çok insan uyardı, böyle çirkin görünmemelisin dediler. Ben de onlara; ‘ben klipte güzel ya da kusursuz görünmek istemedim, ben şarkıyı anlatıp, hikayesini oynamak istedim’ dedim.”

“Araba Kullanmayı 9 Yaşında Öğrendim”

“Araba kullanmayı 9 yaşında öğrendim. Ben 9 yaşındayken annem ehliyet almıştı. Onunla tüm derslere girdim, hocaları trafiğe kapalı alanda bana araba kullanmayı öğrettiler. Sonra yazılı sınavlara girdiğimde de zorlanmadım. Araba kullanmayı seviyorum. Bazı günler çok mutluluk meleğiyim, herkese yol veriyorum. Bazı günler de gerilip söylenebiliyorum. Çok kötü araba kullanan bir sürü erkek sürücü var. Bu kesin kadındır dedirten bazı kadınlar da var. Ben biraz erkeksiyim. Kavga çıktığında falan arkadaşlarıma kalkan olurum. Futbola çok ilgim vardı. Yaşım ilerledi ve baktım hala profesyonel kadın futbol takımı açılmıyor. Diğer bir sevdiceğim müzikle yoluma devam etmeye karar verdim. Ben orta sona kadar çok araştırdım. Evimize yakın büyük bir futbol sahası vardı. Orada hep futbol oynuyordum. Ağabeyim bir gün; Deryacığım liseye gidiyorsun istersen artık burada futbol oynama, eve her gün toz toprak içinde geliyorsun dedi.”HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Magazin HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU