19 Aralık 2018 , Çarşamba
16-12-2017 11:57 Kategori: Kültür & Sanat

Cem Yılmaz ARİF V 216'yı Anlattı

Cem Yılmaz ARİF V 216'yı Anlattı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Arçelik, sponsoru olduğu Marka Konferansı’nda Cem Yılmaz’ın konuşmacı olarak katıldığı keyifli bir oturuma ev sahipliği yaptı. Gazeteci Mirgün Cabas’ın moderatörlüğünü üstlendiği oturumda, Arçelik’in ana sponsoru olduğu Arif V 216 için çektiği reklam filmi ilk kez gösterildi."

Arçelik, iş dünyasının fikir platformu Marka Konferansı’na sponsor olarak destek verdi. 13-14 Aralık’ta Hilton Bomonti’de düzenlenen konferansta kahve yapan robotuyla ziyaretçileri karşılayan Arçelik, keyifli bir oturuma da ev sahipliği yaptı.

Sinema aşkı ve ortak değer olarak Yeşilçam” adlı oturumda gazeteci Mirgün Cabas ve ünlü komedyen Cem Yılmaz sahnedeydi.

Oturum, Arçelik’in ana sponsor olduğu, 5 Ocak’ta vizyona girecek Arif V 216 için çektiği reklam filminin gösterimiyle başladı. Arçelik’in marka karakterleri Çelik ve Çelik Naz’ın da rol aldığı film izleyenlerin beğenisini topladı.

Arif V 216’da emeği geçen set çalışanları ve oyuncuların filmin çekim aşamalarıyla ilgili görüşlerini paylaştıkları röportajlardan oluşan bir video da izletildi.

Oturumda, Arif V 216’nın arkasında büyük bir emek bulunduğunu anlatan ünlü komedyen, kalabalık bir ekibin 1 yıl boyunca film için özveriyle çalıştığını söyledi. Başarı için işini aşkla yapmanın önemini vurgulan Cem Yılmaz, “İşini aşkla yapmak yetmiyor. Bu aşkın karşılıklı olması, işin de size sevmesi lazım” dedi.

Arif V 216’da eski Yeşilçam filmlerine özlemi hicvettiğini anlatan Cem Yılmaz, filmin “eğlenceli fırlama, komik” olmasının yanı sıra ‘iyi insanlar sadece filmlerde mi olur” sorusuna yanıt aradığını söyledi.

Özellikle büyük bütçeli yapımlarda sponsorların desteğinin önemine de vurgu yapan Cem Yılmaz, şöyle konuştu: “Filmin içindeki sponsor; filmin yapımında katkıda bulunan, ekibi bir araya getiren ekonomiye destek veren kuruluş anlamına geliyor. Bizim filmimizin sponsoru Arçelik de bu emeğe destek verdi.

Bu yıl 18’incisi düzenlenen Marka Konferansı’nda yapay zeka, teknoloji ve yaşam biçimindeki değişim temaları dikkat çekti. 2 gün süren konferansta çeşitli konularda işinde uzman 62 konuşmacı sahne aldı.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Kültür & Sanat HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU