21 Mart 2019 , Perşembe
05-04-2018 14:36 Kategori: Kültür & Sanat

Baharın Enerjisi Mayıs Ayı'nda Aks’de

Baharın Enerjisi Mayıs Ayı'nda Aks’de
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Sanatseverlerin buluşma adresi Akasya Kültür Sanat, 7’den 70’e hitap eden tiyatro ve müzik etkinlikleri ile Mayıs Ayı’nda konuklarını ağırlamaya devam ediyor."

En özel ve eğlenceli etkinliklerle sanatseverlere ev sahipliği yapan Akasya Kültür Sanat, Mayıs ayında da tiyatro dolu bir kültür sanat ayı yaşatacak.
4 Mayıs Cuma günüsaat 20.30’ daUsta Oyuncu Ali Poyrazoğlu'nun kendi kitabından yola çıkarak yazdığı başrollerinde Ali Poyrazoğlu, Şebnem Özinal, Melih Ekener’in yer aldığı“Tamamla Bizi Ey Aşk”oyunuAKS Sahnesi’nde olacak. Ters giden ilişkilerin, düzeltilip yerli yerine oturtulmasının yöntemlerini farklı bir bakış açısıyla ortaya koyan oyun tiyatroseverlere müthiş bir güldürü sunuyor.

12 Mayıs Cumartesigünü çocukların çok sevdiği kahramanlardan “Hansel ve Gratel” müzikli danslı çocuk oyunuminik izleyiciler ile saat 14.00’ da AKS’debuluşacak.

18 Mayıs Cumaakşamı sistemin insan bedenini ve aklını kontrol altına alma hırsını, ezen-ezilen ilişkisi üzerinden absürd bir anlatım biçimi ile anlatan “Joko’nun Doğum Günü”oyunu saat 20.30’daAKS’deolacak. 2016-2017 sezonunda 7 farklı tiyatro ödül jürisinden toplam 13 dalda ödül alan "Joko'nun Doğum Günü” su deposunda işçi olarak çalışan Joko’nun başından geçenleri anlatıyor.

26 Mayıs Cumartesigünüsaat 14.00’damüzik tutkunu Dodo’nun babası AslanKral’ın bütün itirazlarına rağmen ormanı terk etmesi ve arkadaşları tavşan, kaplumbağa, karga ve tilki ile atıldığı eğlenceli maceranın anlatıldığı “Aslan Kral” minik tiyatro severlere keyifli anlar yaşatacak.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Kültür & Sanat HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU