18 Aralık 2018 , Salı
22-11-2017 19:45 Kategori: Güncel

Şi Group'tan Arakan'a Yardım Eli

Şi Group'tan Arakan'a Yardım Eli
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Arakan'da yaşanan vahşete sessiz kalmayan Şi Group yardıma muhtaç Müslümanlar için hayrat yaptırdı."

Mersin iş dünyasının önde gelen firması Şi Group mazlumların yanında olmaya devam ediyor. Daha önce Mardin, Halep ve Arakan'a yardım tırları gönderen Şi Group Arakan'da yaşanan su sıkıntısına yardımcı olmak için yeni bir hayrat yaptırdı.

Şi Group Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yakşi; " Biz her zaman mazlumun yanında olduk. Arakan'da yaşananlar vicdanı olan hiç bir insanın kabul etmeyeceği olaylardır. Elimizden geldiğince kardeşlerimize yardımcı olacağız. Bu yaptırdığımız hayratın diğer işadamlarına da örnek olmasını temenni ediyoruz. Yapacakları yardımlar ile binlerce Müslüman kardeşimiz bu zor şartları atlacaktır. Biz bugüne kadar yaptığımız yardımları duyurmadık. Ama yaşanan zor şartlar nedeniyle artık bir yerde mazlumun sesini duyurmak bizim görevimiz. İsteriz ki böyle acılar yaşanmasın ama bu acıları hafifletmek bir nebze de olsa yaraları sarmak yine bizlerin görevi.

Biz Şi Group olarak elimizden geldiğince destek olmaya devam edeceğiz. Duyarlı vatandaşlarımızın da Arakanlı kardeşlerimize yardımlarını bekliyoruz." dedi.



HABERE YORUM YAZIN



FACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU