23 Ocak 2019 , Çarşamba
18-05-2018 11:11 Kategori: Güncel

Soft Republick ile Dondurma Deneyimi

Soft Republick ile  Dondurma Deneyimi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Dondurma sevenleri bambaşka bir dondurma deneyimi yaşamaya çağıran Soft Republick, ilk mağazasını Kanyon’da açtı. Soft Republick’te isteyenler çeşit çeşit lezzet arasından seçeceği dondurmaları 30 çeşit topping ve sosla süsleyebileceği gibi hamburger veya sosisli sandviç şeklinde de tadabiliyor."

Türkiye'de sanatı ve yaratıcılığı destekleyen yeni dondurma markası Soft Republick, ilk mağazasını İstanbul Levent’te bulunan Kanyon'un -2. katında açtı. Hayatın her alanında sıra dışı olmayı seven, yeniliklere açık, yaratıcı ruhlara hitap eden Soft Republick, lezzetiyle olduğu kadar sos ve sunum çeşitliliğiyle fark yaratıyor. Hamburger, sosisli sandviç formundaki dondurmalarıyla şaşırtan Soft Republick’te 30 çeşit topping ve sosla herkes kendi dondurma reçetesini oluşturabiliyor. Ayrıca isteyenler dondurmalarını affagato şeklinde de deneyebiliyor.

Soft Republick’in Kanyon’daki mağazasını tasarımıyla da dikkat çekiyor. Mağazayı ünlü graffiti sanatçısı Leo Lunatic’in çalışmaları süslüyor. Leo Lunatic’in 2013 yılında Çukurcuma duvarlarına çizdiği “kızgın panda” figürü The Guardian Gazetesi tarafından dünyanın en iyi 15 graffiti’sinden biri seçilmişti.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU