23 Ocak 2019 , Çarşamba
18-05-2018 16:55 Kategori: Güncel

Mersin Giad'tan Mersin Valisi'ne Ziyaret

Mersin Giad'tan Mersin Valisi'ne Ziyaret
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Geçtiğimiz günlerde yapılan Olağan Genel Kurul ile yeni yönetimini seçen Mersin GİAD yönetim kurulu, Mehmet Serkan İzol başkanlığında Mersin Valisi Ali İhsan Su'yu ziyaret etti."

Ziyarette konuşan Başkan Mehmet Serkan İzol, 'Biz Mersin GİAD olarak kentimizin gelişim göstermesi, ülkemizin ihracatına katkı sunmak, istihdam rakamlarını  yukarıya çekmek, şartlar ne olursa olsun üretimden vazgeçmeden mücadele etmek üzerine kurulduk. Üyelerimiz arasında birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla sürekli olarak yaptığımız çalışmalar sonrasında Kadınlar Kurulumuz derneğimizin sosyal faaliyetlerini yürütmek üzere kuruldu. Yine sektör grupları kurarak, sektörlerimizde yaşanan sorunların çözümü ve sektörlerimizin daha ileriye taşınabilmesi adına çalışmalar yürüttük. Bugün geldiğimiz noktada Mersin için birlik ve beraberlik içerisinde hareket ettiğimiz STK'lar, Oda ve kurumlar var. Tek amacımız Mersin'in daha yaşanabilir bir kent olması' dedi.

Mersin Valisi Ali İhsan Su ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 'Mersin GİAD'ın çalışmalarını takip ediyorum. Ülkemiz için üreten, mücadele eden STK'lar bizler adına önem taşıyor. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum' dediHABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU