12 Aralık 2018 , Çarşamba
10-11-2017 15:15 Kategori: Güncel

Mersin GİAD Kadınlar Kurulu Üyeleri, Vali Ali İhsan Su'nun Eşi Zeliha Su'yu Ziyaret Etti

Mersin GİAD Kadınlar Kurulu Üyeleri, Vali Ali İhsan Su'nun Eşi Zeliha Su'yu Ziyaret Etti
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Mersin Girişimci İşadamları Derneği (GİAD) Kadınlar Kurulu üyeleri, Mersin Valisi Ali İhsan Su'nun eşi Zeliha Su'yu ziyaret etti. "

Vali Konağı'nda gerçekleştirilen ziyarete Mersin GİAD Kadınlar Kurulu Başkanı Nalan İzol, Kadınlar Kurulu Üyeleri Tuğba Ener, Figen Arıcan, Şenay Güner, Pınar Oosterhuis, Çiğdem Öztürk, Servet Özdiker ve Ebru Bayındır katıldı.

Mersin GİAD Kadın Kurulu'nun projeleri ile ilgili bilgi aktarımı ve fikir alışverişinin yapıldığı ziyarette Zeliha Su, "Sizleri konakta ağırlamaktan memnuniyet duyuyorum, ziyaretiniz için hepinize teşekkür ederim" dedi.

Mersin GİAD Kadınlar Kurulu Başkanı Nalan İzol ise, ‘Biz Kadınlar Kurulu olarak sosyal sorumluluk projeleri ile farklı çalışmalar yaparak bir nebze de olsa farklı sorunlara dikkat çekmek istiyoruz. Önümüzdeki süreçte hem geçtiğimiz dönem yaptığımız projeleri sürdürecek, hem de yeni dönem projelerini hayata geçireceğiz. Bu anlamda da Sayın Zeliha Su hanımefendinin görüşlerini almak istedik. Kendisinin varlığı ve sıcak tavrı bizlere güç verecektir’ dedi.

Üyelerle bir süre sohbet eden Zeliha Su, konuklarıyla yakından ilgilenerek projeler hakkında bilgi aldı.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU