12 Aralık 2018 , Çarşamba
16-10-2017 14:31 Kategori: Güncel

Gürhan Yıldırım: Dürüstlük Her Zaman Kazandırır

Gürhan Yıldırım: Dürüstlük Her Zaman Kazandırır
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Mersin'de Duycan iletişim Türk Telekom yetkili bayisi ve Gürtel iletişim cep telefonu ve aksesuarları toptan & perakende satış noktası sahibi Gürhan Yıldırım ticaretin önemli noktalarını anlattı."

Mersin'in sevilen işadamlarından Duycan iletişim Türk Telekom yetkili bayisi ve Gürtel iletişim cep telefonu ve aksesuarları toptan & perakende satış noktası sahibi Gürhan Yıldırım ile Mansettekiler.com olarak keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Bize Kendinizden Biraz Bahseder Misiniz?

1978 yılında Mersin’in Toroslar Belediyesine bağlı Soğucak yaylasında doğdum.4 kardeşiz ilkokulu Osmaniye ilköğretim okulunda, ortaokulu 19 Mayıs ortaokulunda, liseyi 2. Atatürk Endüstri Meslek lisesinde okudum. Evliyim 3 kız 2 oğlan 5 çocuğum var. Askerlikten sonra bir firmada aktivasyon elemanı olarak işe başladım, daha sonra aynı firmada yükselerek şirketin satış ve alım müdürü olarak görevime devam ettim.

Firmanızı Ne Zaman Kurdunuz? Bize Hedeflerinizden Biraz Bahseder Misiniz?

2009 yılında çalıştığım firmadan istifa ederek Gürtel iletişimi kurdum. Bu firmada ilk olarak toptan cep telefonu ve aksesuarlarının dağıtımına başladık. Erdemli, Silifke, Aydıncık, Mut, Gülnar, Anamur, Ereğli, Ermenek gibi bölgelere kendi araçlarımızla toptan dağıtım yapıyoruz. 

Hedeflerim ilk olarak sıfırdan kurduğum bu işte çabalarımızla, azimli çalışmamızla ve dürüst ticaretimizle herkesin güvenini sağlamaktı. Kısa süre sonra bütün firmaların bayiliğini almaya başlayarak 2011 yılında Duycan iletişim perakende satış noktamızı kurduk. Duycan iletişimle Türk Telekom bayiliğini alarak burda Türk Telekom’un bütün işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Duycan iletişim perakende satış bayiliği yanı sıra Gürtel iletişim Toptan satış bayiliğini de açarak çalışmalarımızın ve emeklerimizin sonucunu aldık. İlkemiz ve misyonumuz her zaman dürüstlüktür.

Mersin GİAD Üyesi Olmanızın Size Ne Gibi Katkıları Oluyor?

Mersin GİAD insanların birbirlerini tanımaları ve ticaretlerinin artması konusunda çok büyük faydalar sağlıyor. Ayrıca Mersin GİAD üyesi olmak sosyal faaliyetler konusunda insanın kendini yenileyebileceği ortamlar sağlayarak hem prestij hem de artı değerler kazandırıyor. Sektörel çözümler anlamında farklı komisyonlar kurarak insanların ikili ilişkilerini güçlendiriyor. Mersin GİAD ailesinde olduğum için mutluyum.

Bilişim Sektörüne Yeni Adım Atacak Genç Girişimcilere Tavsiyeleriniz Nelerdir?

Bir mesleğe başlarken en başta yapmanız gereken şey dürüstlüğü kendinize ilke edinmektir. Dürüst ve ahlaklı yapılan ticaret her zaman kazandırır. Sonrasında yeniliğe açık olmaları ve araştırmacı olmalarını öneririm. Bir işe başlamadan o işin pazar araştırmasını iyi yapmaları gerekiyor. Her işte karşılarına olumsuz durumlar çıkacaktır, karamsarlığa kapılmadan daha çok çalışmaları gerektiğinin bilincine varmalıdırlar. Günümüzde insanların bir işe başlamadan patron olma hevesleri var malaesef bu bana göre yanlıştır. Çırağı olmadığınız bir işin patronu olamazsınız.

 HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU