19 Haziran 2018 , Salı
12-08-2017 10:24 Kategori: Güncel

Bebeğinizin Tüm İhtiyaçları Fatih Bebek'te

Bebeğinizin Tüm İhtiyaçları Fatih Bebek'te
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Bebekler büyüdükçe oyun oynamak, dışarıyı görmek isterler."

Anne ve babalar bebeklerini dışarı çıkartırken yeterince güvenli ve rahat bir bisiklet seçmeleri şart olmuştur. Bu nedenle bebek bisikleti seçilirken titiz davranılmalıdır.

Bebekler hassas ve narin oldukları için en ufak bir şeyde zarar görebilir, sarsılabilirler. Bu nedenle de, onların her durumda konforunun ve emniyetinin düşünülmesi gerekmektedir. Bebek bisikletleri seçimi yapılırken bebeğin rahat edebileceği ve düşme gibi tehlikelere karşı olabildiğince korunacağı bir model seçilmelidir.

Bebek Bisikletleri Modelleri

Bebek bisikleti modelleri oldukça fazladır. Elbette bisiklet alınırken bebeğin büyüklüğü de göz önünde bulundurulmalıdır. Farklı bebek büyüklüklerine göre, farklı modeller mevcuttur. Bunlar 12, 14, 16 ve 20 janta kadar devam eder. Bebek ne kadar büyükse ona göre jant seçimi yapılır. Bu seçim kilo, boy ve büyüklüğe bağlıdır.

Bebek bisikletleri üretimi yapılırken bebeğin güvenliğinin sağlanması için gerekli bazı önlemler alınır. Bebeğin konforu için özenle hazırlanan kumaşlar seçilir. 3 tekerlekli veya 4 tekerlekli bisikletler bulunmaktadır.  

Bebek Bisiklet Fiyatları

Bebek bisikleti fiyatlarını öğrenmek için www.fatihbebek.com  web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sitede farklı bisiklet modelleri yer almakta ve modellere ait bilgiler de bulunmaktadır.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU