20 Ekim 2018 , Cumartesi
14-03-2017 10:42 Kategori: Güncel

Adana EV’leniyoruz Fuarı Tamamlandı

Adana EV’leniyoruz Fuarı Tamamlandı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 9 – 12 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlenen Adana EV’leniyoruz 2017 Fuar’ını 27.437 kişi ziyarette bulundu."

Tüyap Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından, Adana Valiliği, Adana Büyükşehir Belediyesi, Adana Ticaret Odası, Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Borsası, Adana Organize Sanayi Bölgesi, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu ve Çukurova Fuarcılık A.Ş. destekleri ile hazırlanan EV’leniyoruz 2017 Evlilik Hazırlıkları, Konut Projeleri, Mobilya, Aksesuar, Dekorasyon, Zücaciye, Gelinlik, Damatlık, Abiye Kıyafet, Çeyiz, Halı, Düğün Organizasyonu, Beyaz Eşya, Ev Elektroniği Fuarı 9 - 12 Mart 2017 tarihleri arasında Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz; “Evlilik hazırlıkları yapanlar için oldukça yoğun ve yorucu geçen süreci, onlarca konu başlığına ilişkin yüzlerce seçeneği tek çatı altında sunduğumuz Adana EV’leniyoruz Fuarı ile kolaylaştırdık. Birbirinden önemli ürün ve hizmetlerin sergilendiği fuarımızda ziyaretçiler, fuara özel kampanyalardan faydalandılar.” Alagöz; katılımcı firmaların fuardan oldukça memnun olduklarını vurgulayarak, “Katılımcı firmalarımız önemli satışlar gerçekleştirdi. Şehir ve bölge ekonomisine hareketlilik getirmeyi hedefleyen fuar; 4 gün boyunca önemli ticari hacim yarattı aynı zamanda tüm markalar, ürün, hizmet ve vizyonlarını on binlerce ziyaretçiye tanıtma fırsatı sundu.

Fuara Çevre Bölgelerden Yoğun İlgi

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu öncülüğünde Adana ve çevre illerden, ev dekorasyonunu yenilemek isteyen ve evlilik hazırlıkları süreci ile ilgili ihtiyaçlarının tümünü karşılamak isteyen kadınlar, Adana Ev’leniyoruz 2017 Fuarı’ na akın etti. Adana EV’leniyoruz 2017 Fuarı defileler, etkinlikler, konserler ve dans gösterileriyle renkli ve dopdoluydu

Açılışını Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet MÜEZZİNOĞLU’nun yaptığı Adana EV’leniyoruz 2017 Fuarı’nda, Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Hüseyin SÖZLÜ genç bir çiftimizin nikah törenini gerçekleştirdi.

Fuarın açılış günü Gazeteci – Yazar – Televizyoncu Aynur TARTAN moderatörlüğünde Davranış Bilimleri Uzmanı – Yazar Aşkım KAPIŞMAK ile birlikte gerçekleştirdikleri “Gönülden Sohbetler ” temalı söyleşi programı, kentte oldukça ses getirdi” dedi.

Binlerce ilgilinin ziyaret ettiği Adana EV’leniyoruz 2017 Fuarı, renkli görüntülere sahne oldu. Çiftlerin evlilik hazırlığında hayatlarını kolaylaştıran bir organizasyon olan fuar, kına organizasyon firmalarının gösterileri, farklı firmaların gelinlik defileleri, klasik sevenler için kaftan defileleri, saç ve makyaj showları, dans showları, evlilik konulu söyleşiler, ebru sanatı sunumu, Türk Bayrağı sunumu, bando müzikleri, konserler ve pek çok etkinlikle büyük ilgi topladı.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU