23 Ocak 2019 , Çarşamba
03-05-2018 10:51 Kategori: Dünya

Doğal Ve Sağlıklı Beslenmenin Yeni Adresi

Doğal Ve Sağlıklı Beslenmenin Yeni Adresi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"‘Topraktan Masaya’ konsepti İle Türkiye’de bir ilk..."

Kendi bostanında doğal tarım yapmasının yanı sıra Anadolu’daki üreticiden lokal ürünler satın alarak ‘Topraktan Masa’ya konseptiyle Türkiye’de bir ilk olan Lokanta Nevnihal 11 Mayıs Cuma günü Çengelköy’de açılıyor...

Marka güvenirliliğiyle yıllardır kalitesini korumayı başaran Tarihi Çengelköy Börekçisi Ailesi ve Türkiye’nin önde gelen Masterşeflerinden Rafet İnce güçlerini Lokanta Nevnihal için birleştiriyor.

Misafirlerini Tarihi Çengelköy Konağının da içinde yer aldığı doğayla başbaşa bir mekanda karşılayacak olan Lokanta Nevnihal ‘Topraktan Masaya’ konsepti ve her ay sunacağı farklı yöresel lezzetler ile menüsünü değiştirerek dünya gastronomi sektöründe bir ilki gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Mutfaktaki gücünü toprak anadan alan Lokanta Nevnihal’in düsturu doğanın kendi dengesiyle Tarihi Çengelköy Konağı’nın bostanında doğal tarım ile yetiştirilen meyve, sebze, et ve süt ürünlerini misafirlerine sunmak.

Kurdelenin , Üsküdar Belediye Başkanı Sayın Hilmi Türkmen tarafından kesileceği ve bölgenin saygın isimleriyle sanatçı dostlarımızın katılımıyla, Tarihi Çengelköy Börekçisi Kuruluşu ile Masterşef Rafet İnce’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek açılışımızda sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Dünya HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU