19 Şubat 2019 , Salı
16-05-2018 14:09 Kategori: Dünya

Uşak Marka Kent Haline Geldi

 Uşak  Marka  Kent Haline Geldi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Toplu temel atma ve açılış merasimleri nedeniyle Uşak’a gelen Orman ve Su işleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Uşak’ta hayata geçirilen projeleri yakından inceledi. Şehirdeki gelişim ve değişime dikkat çeken Bakan Eroğlu, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ı tebrik ederek, Uşak’ın Başkan Cahan’ın çabalarıyla bir marka kent haline geldiğini söyledi"


Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, toplamda 48 Milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilen 5 tesisin temel atma ve açılış törenleri için Uşak’taydı. Uşak’ta bulunduğu zaman zarfında şehirde gerçekleştirilen projeleri inceleme fırsatı bulan Bakan Eroğlu, 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda vatandaşlara hitap ederek, Türkiye’de her alanda gözlemlenebilen gelişim ve değişime vurgu yaptı. Bu gelişimlerin en güzel örneklerinden birinin Uşak olduğunu belirten Bakan Veysel Eroğlu, Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ın vizyoner kişiliğine vurgu yaparak “Şehirdeki gelişimi belki içeride yaşayanlar fark edemeyebilir ama ben fark ediyorum. Uşak’a her konuda destek veriyoruz. Dere ıslahı, ağaçlandırma, barajlar, göletler, içme suyu, ormancılık faaliyetleri gibi konularda önemli yatırımlar yapıyoruz. Kentsel Dönüşüm alanına da büyük katkılar sağladık. Başkanımı da canı gönülden tebrik ediyorum. Belediye Başkanımız vizyon sahibi, büyük düşünen bir insan. Bakıyorum vatandaş da onu kucaklıyor, kendisini seviyor. Mühim olan da vatandaşın gönlünü kazanmaktır. Bu bakımdan Başkanımızı tebrik ediyorum. Uşak’ı her alanda bir marka kent haline getirmiş” açıklamalarında bulundu.

Her Projemizde Bize Destek Verdiniz

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nu Uşak’ta ağırladıkları için duyduğu mutluluğu dile getiren Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, projelerin yapımında verdikleri destek sebebiyle kendilerine teşekkürlerini iletti. Başkan Cahan, “Sizleri ilimizde ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her zaman olduğu gibi bugün de bizleri memnun ettiniz. Daha önce de Dokuzsele Deresi Islah Projemize destek vermiştiniz ve bugün de Sorkun Barajı’nın inşası için temel atma törenini gerçekleştirdik. Her şey için teşekkür ediyoruz.” diyerek Bakan Eroğlu’nun her zaman için Uşak’a kazandırılan projelere destek olduğunu vurguladı.

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu daha sonra AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret ederek şehirden ayrıldı.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Dünya HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU